Kolorowy rok – 10.

W październiku mamy kolor brązowy i mam nadzieję, że mi Katarzyna zaliczy taką ilość brązowego. Wprawdzie jest on w różnych odcieniach, ale jakoś na zdjęciach kiepsko to widać.

Nigdy bym nie pomyślała, że sfotografowanie brązowego jest takie problematyczne. Dodatkowo potraktowałam tło jedną nitką i to nie był dobry pomysł. Ale tak mnie zmęczyło wyszywanie dwoma na 20ct, że sobie odpuściłam, no i mam prześwity. Na żywo zakładka wygląda jednak lepiej niż moje mizerne próby fotograficzne za pomocą komórki.

Wzór pochodzi z firmy Crass Cross i jest naprawdę dobrze opracowany. Pewnie jeszcze go wyszyję, ale już na czarnej kanwie, bo tak jest zaprojektowany.

Och! Dla niezorientowanych – to Benedict Cumberbatch, mój absolutnie ulubiony aktor.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

7 thoughts on “Kolorowy rok – 10.

 1. Świetnie wyszła Ci ta zakładka, a z doświadczenia wiem że niektóre prace kompletnie nie współpracują z aparatem i na nich widać nie to co byśmy chcieli. Mnie osobiście ta zakładka ogromnie się podoba, a aktora uwielbiam, więc z przyjemnością się nią zachwycam.
  Pozdrawiam cieplutko

 2. Od razu rozpoznałam aktora ale przyznam się, że kojarzę go bardziej wizualnie niż z imienia i nazwiska :).

  Spróbuj kiedyś na tej czarnej kanwie. Te brązy będą bardziej uwydatnione :).

 3. A już miałam zapytać kogo przedstawia haft i aż musiałam wygooglować, bo niestety nie kojarzę 😉
  Uważam, że wyszło świetnie, ale faktycznie odcieni brązu mało co widać. Ale mnie to chyba nie powinno dziwić, mam problem z opisaniem koloru własnego samochodu :D. Na pierwszy rzut oka jest granatowy, w papierach ma fioletowy, a tak na prawdę ma kolor ciemnego bakłażana 😀
  Ja bym ci zaliczyła ten brąz 😉
  Pozdrawiam

 4. Myślę że Kasia Ci zaliczy. Lubię bardzo wyszywane zakładki, ale nie cierpię wyszywać tła. Podziwiam Cię za ta 20 ct kanwę, bo moja ulubiona to 14ct. Nie zmienia to faktu że Twoja zakładka jest super, a jak jeszcze jest to Twój idol to tym bardziej jest cenna.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *