Podsumowanie styczniowe – sal w ciemno

Cześć i chwała i wielki ukłon dla tych z Was, które podjęły wyzwanie i zdecydowały się, pomimo wszystko.
Pora na zdjęcia:

1. Ania Iwańska

2. Ania Piotrowska

3. Ania Klimkiewicz

4. Bożena

5. Cytrulina

6. Elunia
 Dodatkowo wyszyła bonusową choinkę z grudnia.

7. Ewa Gawlik

8.Irena

9. Karolina S.

10. Mariola

11. Paulina

12. Violka

Jestem pełna podziwu dla Was, szczerze przyznaję, że ten wzór niezbyt się mi udał. Przeczytałam dokładnie wszystkie komentarze i wyciągnęłam z nich wnioski na przyszłość.
A tak wygląda moja inspiracja

Pozdrawiam serdecznie 🙂

18 thoughts on “Podsumowanie styczniowe – sal w ciemno

 1. Oj przyznam, że jak na razie najtrudniejszy wzór, ale dałam radę 🙂 Interpretacja tego wzoru u innych bardzo mi się podoba, ta różnorodność 🙂 ile pomysłów 🙂

 2. Super tulipany niby wzór ten sam a jednak się różnią, najlepiej to widać w Twoim podwumowaniu. Gratuluję tym co podołały w styczniu i z ciekawością czekam na luty 🙂 Elu zaznacz połowę wzoru jeśli masz taką opcję w programie. Ułatwisz wyszywanie tym co zaczynają od środka np. mi 😀

 3. Dziewczyny bardzo Wam gratuluję wytrwałości. Ja nadal w lesie. Niedługo z niego wyjdę i wtedy będę się chwalić. Póki co trzymam za Was kciuki.

 4. Jak już pisałam przy pierwszym hafcie, bardzo jestem opóźniona, ale już nadrabiam.
  Niebawem pierwszy hacik, a jakoś niedługo potem będzie drugi.
  Wasze tulipanki bardzo mi się spodobały.
  Pozdrawiam wszytskich serdecznie :*

 5. Piękne hafciki i karteczki powstały! Stworzenie wzoru do takiego cieniowanego i delikatnego obrazka to prawdziwa sztuka!

 6. Byłam ciekawa ile osób dotrwa do 3 etapu: wspaniała dwunastka 😉
  ps. pomyliło mi się, że to dziś rozsyłasz wzorek i czekam od rana z niecierpliwością hehehe

 7. Ten sam wzór a jednak każdy obrazek inny =) miło się tak ogląda wszystko naraz =) a teraz czekam z niecierpliwością na kolejny Twój wzór! =D

 8. Wszystkie hafty takie same, a jednak każdy inny 🙂 Pięknie wyszły! Rewelacyjna galeria! Z niecierpliwością i podekscytowaniem czekam na kolejny wzorek :)Pozdrawiam serdecznie!

 9. Bardzo fajne prace powstały.
  Zaglądałam na blogi koleżanek i oglądałam ich prace, ale w hurcie u Ciebie wyglądają bardzo ciekawie – można sobie porównać np. dobór kolorów i efekt końcowy.
  Ciekawa jestem co nam szykujesz na luty.

 10. Ja się poddałam, trochę przeraziła mnie ilość kolorów w tak małym wzorze. Dziewczynom poszło świetnie, śliczne kartki powstały 🙂

 11. Elu dziękuję za zabawę i fajne podsumowanie. W sumie łatwo nie było ale widzę, że dziewczyny dały radę, całkiem sporo tych haftów powstało. Inspiracja była śliczna.
  Pozdrawiam

Comments are closed.