Cirque des Cercles -1.

Tłumacząc na nasze znaczy to mniej więcej „cyrk z kółkami”. Pozostanę przy nazwie oryginalnej, tak lepiej brzmi. 🙂 Mój pierwszy sampler, wcześniej jakoś mi takie klimaty nie pasowały. A teraz mam niezłą zabawę z tymi kółkami.

Wzór pochodzi z firmy Ink Circles i obawiam się, że na nim się nie skończy. To co widzicie, to efekt siedmiu wieczorów, naprawdę bardzo fajnie i szybko się mi go wyszywa. Na początku robię obrysy wszystkich kółek, potem będę się bawić w wypełnianie. Całość ma 247 x 185 krzyżyków na aidzie 20 ct podwójną nitką cieniowanej Ariadny.

9 thoughts on “Cirque des Cercles -1.

  1. Pięknie będzie.
    Też mam go w planach – widziałam go na ciemnej kanwie i cieniowaną złotą muliną – ale ta cieniowana nić mnie przeraża. Póki co wydruk leży i czeka…

  2. Generalnie nie robię takich wzorów, jakoś mnie nie przekonują bo nie wiedziałabym jak je zagospodarować. Ale nie neguję tego, że bardzo ciekawie się zapowiada. I dość szybko przybywa.
    Pozdrawiam

  3. Fajnie te kółka wyglądają, mam nadzieje że zapał do tego haftu Ci nie przejdzie !! A cieniowana mulina to był strzał w 10 w przypadku tego haftu.
    Pozdrawiam

  4. samplery wciągają – gwarantuję… gdyby doba miała więcej godzin to pewnie niejeden bym popełniła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *