Zabawa z haftem.

Bardzo dawna już niczego nie organizowałam, więc wymyśliłam sobie taką całoroczną zabawę z haftem. Mam nadzieję, że się do mnie przyłączycie.

A teraz zasady :

 • Zapisujemy się w komentarzach pod tym postem. Zapraszam osoby haftujące, posiadające blogi lub konta w mediach społecznościowych. Tylko osoby zapisane do 10 stycznia będą mogły linkować swoje prace.
 • Każdego 10 dnia miesiąca pojawi się wyzwanie z podaniem konkretnego motywu, który należy wykonać dowolną techniką hafciarską i umieścić w gotowej pracy. Może to być kartka, zawieszka, zakładka itp. itd.
 • Motyw może być dowolnej wielkości i koloru, tylko musi być wyhaftowany. Na przykład – jeśli motywem będzie gwiazda – to może to być duża gwiazda lub malutka gwiazdeczka, ale też śnieżynka, gwiazda betlejemska lub gwiazda rocka. 🙂 Wszystko co Wam w duszy i skojarzeniu zagra.
 • Na wykonanie pracy jest miesiąc. Czas na linkowanie będzie do następnego motywu. Edit. Można łączyć tą zabawę z innymi, w których bierzecie udział.
 • Wśród osób, które wytrwają, wylosuję jedną główną nagrodę i dwie nagrody pocieszenia.

Kto się bawi ze mną ?

11 thoughts on “Zabawa z haftem.

 1. Chętnie przyłączyłabym się do zabawy, ale mam do wyhaftowania 2 metryczki komunijne dla moich wnuków i to jest mój priorytet na pierwszą połowę roku.
  Pozdrawiam serdecznie.

 2. Z miłą chęcią zgłosiłabym swoją osobe do zabawy, tylko boję sie że mogę się czasem nie wyrobić… jeżeli to nie porblem to wtedy chętnie spróbuję 🙂

  Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję
  na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
  W te piękne i jedyne w roku chwile
  chcę złożyć najlepsze życzenia
  pogodnych, zdrowych i radosnych dni
  oraz szczęśliwego Nowego Roku.

 3. Chwilę się wahałam, czy przystąpić do zabawy, ale spróbuję 🙂 Na pewno będę kombinować, aby ta kartka pasowała do dwóch zabaw, o ile to nie problem 🙂

 4. Oj, sama mam ochotę na jakąś zabawę, na przykłada jakiś SAL, haftowanie konkretnego samplera. Jednak wymyślanie motywów czy to co z haftem zrobić trochę przekracza moje możliwości. A szkoda.
  Niemniej będę kibicować.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *