Plany 2023. :)

Post, którego właściwie miało nie być. 🙂 Podsumowań jakiś specjalnych ubiegłego roku nie robię, co się udało, to fajnie, a co nie, to i tak już historia. A w nowym roku się zobaczy. 🙂

Po pierwsze – tradycyjnie – zabawa Choinka 2023.

Po drugie – sama zorganizowałam zabawę ( jeszcze się można zapisać, zapraszam)

Po trzecie – oczywiście chcę skończyć motocyklistę.

Po czwarte – chcę zacząć nowy większy haft, na razie pracuję nad schematem.

A po piąte – chcę wykończyć wszystkie zalegające w szufladach hafty. Wyhaftować do końca, poprawić, oprawić lub w inny sposób wykorzystać.

I po szóste – na pewno w tzw. międzyczasie jakiś nowy pomysł się urodzi, może jakaś zakładka albo kartka na specjalną okazję. Oczywiście na pewno jakieś robótki na drutach. Się zobaczy….

Jak widzicie, staram się być realistką. 🙂 Bo poza robótkami mam jeszcze mnóstwo innych aktywności i mnóstwo zamierzeń na ten rok. Same takie drobnostki typu regularne ćwiczenia, nauka angielskiego czy znalezienie czasu na pisanie i rysowanie. 🙂

Trzymajcie kciuki i pozdrawiam serdecznie.

7 thoughts on “Plany 2023. :)

 1. Dobrze że masz plany i życzę dużo czasu na ich realizację. Ja nie planuję ale rok zapowiada się ciekawie jeśli chodzi o twórczość. Pozdrawiam :-).

 2. Bierzemy udział w tych samych zabawach blogowych ;).

  Dawno nie robiłam planów noworocznych ale w tym roku się skusiłam… Zobaczymy jak wyjdzie.
  Też zamierzam zacząć w końcu ćwiczyć :).

  Trzymam kciuki za realizację wszystkich Twoich planów :).

 3. Fajne masz plany na Nowy Rok. Ja ich nigdy nie robię bo znam siebie i plany i tak by się poszły paść. Robię ta na co mam w danym momencie ochotę. Podoba mi się ten obraz z czereśnią, ale siebie znam i takie połacie czerni są dla mnie nie do wyhaftowania. Trzymam kciuki za pomyślne ukończenie planów w 2023 roku.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *